REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018
(Rejestracja od 05.12.2018 do 30.12.2018)
     
 
    Info od ORGANIZATORA:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM.

 
  REGULAMIN

    Wprowadź dane zawodnika        
  Nazwisko: *        
  Imię: *        
  Miejscowość/Klub/Szkoła: *        
  Rok urodzenia: *        
  Płeć: *        
  Adres e-mail: *        
           
     
   
  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity – Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celach związanych z rejestracją oraz uczestnictwem w zawodach: IV Zakopiański Bieg Sylwestrowy - 31.12.2018    
  Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest MOSiR Zakopane - email:biuro@mosir.zakopane.eu (administrator ligi: IV Zakopiańska Liga Biegowa), natomiast dane zapisane są w systemie LigiSportowe.pl, którego adminstratorem jest: Software&Sailing - Janusz Kasiak z siedzibą w Szewcach przy ul. Marmurowej 57, 26-052 Szewce. Dane osobowe będą przetwarzane w celach związanych z organizacją ligi (zawodów). Dane te będą przechowywane do czasu usunięcia ligi lub zawodów z portalu LigiSportowe.pl przez adminstratora ligi: MOSiR Zakopane . Dane osobowe mogą zostać udostępnione uprawnionym organom. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne jednak konieczne w celu rejestracji do zawodów. W każdym momencie, zgoda powyżej odebrana może zostać wycofana poprzez kontakt pod adresem e-mail: biuro@mosir.zakopane.eu lub info@ligisportowe.pl    
         
     

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 88 uczestników )
1.  Bajzert Filip Przykona 1976
2.  Bartol Barbara Poronin 1963
3.  Bartol Marcin Poronin 1995
4.  Bądziul Dorota Rzeszów 1983
5.  Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959
6.  Behounek Małgorzata TG Sokół Zakopane 1961
7.  Berg Magdalena Zawadzkie 1991
8.  Birczyński Paweł Kraków Czyżyny 1963
9.  Budnik Bartosz Inowrocław 2002
10.  Ciechanowska Barbara Kraków 1994
11.  Dembkowska Ilona Torun 1957
12.  Dembkowski Ryszard Torun Old Snake 1953
13.  Dudek Mariusz Wąbrzeźno 1969
14.  Dulska Adrianna WKB META Lubliniec 1995
15.  Dulski Daniel WKB META LUBLINIEC 1992
16.  Fajto Maciej Murzasichle Sport Team 1957
17.  Gardynski Łukasz 11 88081103937
18.  Gąsienica-Roj Anna TG SOKÓŁ Zakopane 1975
19.  Gąsienica-Roj Marcelina SP 10 Zakopane 2005
20.  Gąsienica-Roj Tomasz Zakopane/Klimatyzacja 1972
21.  Giemzik Bartłomiej Kraków 19.05.1974
22.  Gigoń Damian Komisariat Policji w Rabce-Zdroju 1995
23.  Grabiński Waldemar Rogoziński Klub Biegacza 1973
24.  Guziak Irena Nowy Targ Obidowa Głuszec 1971
25.  Jarguz Joanna Zakopane 1963
26.  Jonek Bartłomiej Zakopane 1989
27.  Karp Tadeusz Lipnica Mała 1961
28.  Kisielewski Adrian Skawina 1992
29.  Knapczyk Krzysztof Poronin/Na Przełaj 1975
30.  Knapczyk Małgorzata Poronin/Na Przełaj 1979
31.  Kot Klaudia Zakopane 1991
32.  KOTUŁA jerzy ZAKOPANE 1954
33.  Kowalczyk Kazimierz Witów 1968
34.  Krzemiński Andrzej FIGA TEAM 1977
35.  Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane 1972
36.  Kubin Liwia Sp10 Zakopane 2004
37.  Kubin Wiktoria Zakopane 1997
38.  Kufel Maria Bydgoszcz 1992
39.  Kukuła Czesław Leńcze 1972
40.  Kukuła Emilia Leńcze 2008
41.  Kukuła Oskar Leńcze 2007
42.  Maczugowska Julia Kraków 1996
43.  Majda Maciej Biegowo Tu i Tam 1987
44.  MAREK DARIUSZ AlpinSportTeam 1985
45.  Matejuk Arkadiusz Beztlenowi Malbork 1981
46.  Matyja Adam Zakopane 1981
47.  MĄKOWSKI TOMASZ Ciechanów 1989
48.  Michał Mucha Kraków 2002
49.  Mijakowska Beata Warszawa 1966
50.  Mijakowski Paweł Warszawa 1966
51.  Moniczewska Dominika Zakopane 1980
52.  Niespodziana Anna Rogoziński Klub Biegacza 1982
53.  Nycz Marek Nowy Targ 1986
54.  Ostapczuk Aleksandra Nowy Targ 2001
55.  Ostapczuk Anna Nowy Targ 2012
56.  Ostapczuk Jacek Nowy Targ 1977
57.  Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977
58.  Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006
59.  Pabon Adam Zakopane/TS Wisla/SP1 2010
60.  Pacan Bartosz Świat płytek u Kryspina 1982
61.  Pacan Mira Świat płytek u Kryspina 1987
62.  Parzuchowski Paweł Kościelisko 1984
63.  Pizon Aleksandra Kraków 1993
64.  Radziszewski Sławomir Zakopane 1971
65.  Rudzewicz Mariusz Świnoujście 1984
66.  Sadowska Natalia Kraków 1995
67.  Saleem Monika Gdańsk/Wataha-Łączy nas bieganie 1980
68.  Semberecki Marcin Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zako 1983
69.  Sojka Mateusz Zawadzkie 1988
70.  Stec Paweł Kraków 1973
71.  Stochel Teresa Akpt 1953
72.  Stopa Damian Ściejowice 1991
73.  Stryczek Aleksandra Rzeszów 1991
74.  Suchowian Maciej Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zako 1979
75.  Suchowian Maciej Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zako 1979
76.  Szczerba Bartłomiej UKS Orły 1981
77.  Szul Andrzej Nowy Targ 1947
78.  Szylberg Aleksandra Spartan SGX Warsaw 1981
79.  Szylberg Piotr Spartan SGX Warsaw 1982
80.  Ślaga Dariusz TG Sokół Zakopane 1965
81.  Święs Michał Sierockie 1990
82.  Świętek Dominika Kraków/ AZS UJ 1999
83.  Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979
84.  Wieczorek Tomasz Gdańsk/Wataha-Łączy nas bieganie 1974
85.  Winiarski Adam Chochołów 1966
86.  Winiarski Mieszko Chochołów 2004
87.  Zygmunt Patrycja Kraków 1980
88.  Żyłowicz Monika Kraków 1996
   
   
   
         
    Copyright©  LigiSportowe.pl  

stat4u