REJESTRACJA ZAWODNIKÓW - Biegniemy z Nadzieją - 30.09.2018
Rejestracja zawodników została zakończona: 27.09.2018
     
 
    Info od ORGANIZATORA:

Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM

Osoby, które dokonają darowizny (minimum 50 zł) na numer konta podany w regulaminie w punkcie IX zostaną odznaczone w systemie na niebiesko

 

 
  REGULAMIN

                 
LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW
( Razem 111 uczestników w tym: potwierdzonych-73 , niepotwierdzonych-38 )
 
 Kobiety/Junior 2003 i mł.
1.  Gąsienica-Roj Marcelina Zakopane 2005
2.  Kidoń Karolina Lipnica Mała 2009
3.  Komorowska Nikola Zakopane SMS 2006
4.  Kożuch Katarzyna Zakopane 2003r
5.  Kubin Liwia Zakopane 2004
6.  Ostapczuk Anna Nowy Targ 2012
7.  Skonecka Anna Zakopane SP1 15.12.2008
8.  Skonecka Danuta Zakopane SP1 10.07.2004
9.  Sopiarz Zuzanna UKS Orły Zakopane 2008
10.  Ukhach Sofiya Zakopane 2010
 
 Kobiety/Masters 1969-1978
1.  Bokiniec Agnieszka Warszawa 1970
2.  Gąsienica-Roj Anna Zakopane 1975
3.  Kubin Ewa TG Sokół Zakopane 1975
4.  Kwak Katarzyna Zakopane 1975
5.  Malepsza Ewa Zakopane 1976
6.  Ostapczuk Marzena Nowy Targ 1977
7.  Szyszka Katarzyna Zakopane 1976
 
 Kobiety/Senior 1979-2002
1.  Behounek Magdalena TG Sokół Zakopane 1986
2.  Czarnecka Karolina Kościelisko 1984
3.  Halaczek Anna Zakopane 1984
4.  Jakubek Wiktoria Zakopane 2002r
5.  Knapczyk Małgorzata Poronin 1979
6.  Komperda Jolanta Białka Tatrzańska 1988
7.  komperda malgorzata bialka tatrzanska 1974
8.  Kornecka Karolina Kościelisko 1986
9.  Kubin Wiktoria Zakopane 1997
10.  Łuszczek Małgorzata Dzianisz 2000
11.  Malinowska Joanna Wola Radziszowska 1983
12.  Moniczewska Dominika Zakopane 1980
13.  Nowak Magda Zakopane 1986
14.  Nowobilska Justyna Białka Tatrzańska 1993
15.  Obrzut Natalia Zakopane 1994
16.  Oleksiak Iwona Wilkowyja 1990
17.  Ostapczuk Aleksandra Nowy Targ 2001
18.  Pierzchała Marzena Biały Dunajec 1991
19.  Rzadkowska Anna Kielce 1987
20.  Stolarczyk Sylwia Zakopane 1992
21.  Trzebunia Alicja TG Sokół Zakopane 1979
22.  Ukhach Luba Zakopane 1984
23.  Zygmunt Patrycja Kraków 1980
 
 Kobiety/Weteran 1 1959-1968
1.  Behounek Małgorzata TG Sokół Zakopane 1961
2.  Pitoń Maria Kościelisko 1964
3.  Stawiarska Marta Zakopane 1962
 
 Mężczyźni/Junior 2003 i mł.
1.  Elantkowski Antoś Żywczańskie Kierdel 2005
2.  Elantkowski Szymon Żywczańskie Kierdel 2006
3.  Halaczek Franek SP 2 Zakopane 2011
4.  Halaczek Staszek Przedszkole nr 9 Zakopane 2012
5.  Kocel Filip Zakopane 2011
6.  Ostapczuk Piotr Nowy Targ 2006
7.  Pabon Adam Zakopane SP1 2010
8.  Różak Bartosz Poronin 2003
9.  Różak Jakub Poronin 2006
10.  Różak Tymoteusz Poronin 2008
11.  Skonecki Paweł Zakopane SP1 02.06.2006
12.  Stachoń Karol SMS Zakopane 2006
13.  Winiarski Mieszko Chochołów 2004
14.  Włodarczyk Łukasz Zakopane, Szkoła Podstawowa z Oddzi 2006
 
 Mężczyźni/Masters 1969-1978
1.  Choroba Piotr UKS Orły Zakopane 1974
2.  Gabrielski Tomasz ZSB Zakopane 1978
3.  Gąsienica-Roj Tomasz Zakopane 1972
4.  Halaczek Michał Zakopane 1977
5.  Jonek Martin MARAS team 1970
6.  Knapczyk Krzysztof Poronin 1975
7.  Krzemiński Andrzej Kościelisko 1977
8.  Kubin Ireneusz TG Sokół Zakopane 1972
9.  LASEK TOMASZ OPOLE 1974
10.  Mąka Rafał Zakopane 1977
11.  Ostapczuk Jacek Nowy Targ 1977
12.  Pająk Stanisław Dzianisz 1971
13.  Radziszewski Sławomir Zakopane 1971
14.  Różak Andrzej Poronin 1977
15.  Stachoń-Goł Janusz UKS Orły Zakopane 1977
16.  Zawada Roman Zakopane 1975
 
 Mężczyźni/Senior 1979-2002
1.  Bartol Marcin Poronin 1995
2.  Gąsienica Kaspruś Łukasz Zakopane 1993
3.  Gąsienica Roj Jan Zakopane 1985
4.  Gruchała Łukasz Łódź 1990
5.  Job Daniel Nowe Bystre 2001
6.  Kidoń Robert Lipnica Mała 1987
7.  Kiszczyński Filip Łapsze Niżne 2002
8.  Klimecki Marcin Zakopane 1980
9.  Kordaczka Dominik Dzianisz 2002
10.  Laska Grzegorz Podczerwone 1991
11.  Łuszczek Tomasz Dzianisz 1995
12.  Malinowski Łukasz Wola Radziszowska 1980
13.  Maroszek Szymon Rybnik 1982
14.  Michalik Krzysztof Zakopane 1991
15.  Michalik Patrik MARAS TEAM 23.8.1996
16.  Miga Nikodem ZSB Zakopane 2000
17.  Oleksiak Przemysław Wilkowyja 1983
18.  Parzuchowski Paweł Kościelisko 1984
19.  PRADZIAD ANDRZEJ SystemEco 1994
20.  Ringer Oliver MARAS team 1999
21.  Sopiarz Tomasz UKS Orły Zakopane 1982
22.  Stanuch Dariusz Zakopane 1986
23.  Stanuch Paweł Zakopane 1993
24.  Suchowian Maciej Zakopane 1979
25.  Szczerba Bartłomiej Zakopane 1981
 
 Mężczyźni/Weteran 1 1959-1968
1.  Behounek Leszek TG Sokół Zakopane 1959
2.  Bokiniec Mariusz Warszawa 1967
3.  Karp Tadeusz Lipnica Mała 1961
4.  Kowalczyk Kazimierz Witów 1968
5.  Krok Krzysztof Muszyna 1963
6.  Maras Ladislav MARAS team 1963
7.  Pabin Franciszek Dzianisz 1968
8.  Padula Roman Gliwice/Opel Active Team 1967
9.  Ślaga Dariusz Zakopane 1965
10.  Winiarski Adam Chochołów 1966
 
 Mężczyźni/Weteran 2 1958 i st.
1.  Kołodziejczyk Roman Zakopane 1951
2.  KOTUŁA JERZY ZAKOPANE 1954
3.  Majoch Tadeusz Majoch Team 1955
   
   
   
         
    Copyright©  LigiSportowe.pl  

stat4u