IV Zakopiańska Liga Biegowa

   Ranking  
  
 
  Kobiety/ Junior 2003 i mł.
1 miejsce (251 pkt) KOMOROWSKA NIKOLA SPMS ZAKOPANE ur.2006
2 miejsce (246 pkt) KUBIN LIWIA ZAKOPANE ur.2004
3 miejsce (203 pkt) GĄSIENICA-ROJ MARCELINA ZAKOPANE ur.2005
4 miejsce (172 pkt) KIDOŃ KAROLINA LIPNICA MAŁA ur.2009
5 miejsce (169 pkt) NIZIOŁEK WERONIKA ZAKOPANE ur.2004
6 miejsce (144 pkt) OSTAPCZUK ANNA NOWY TARG ur.2012
7 miejsce (80 pkt) SMĘDZIK MAGDALENA GMS ZAKOPANE ur.2003
8 miejsce (70 pkt) KNAPCZYK JUSTYNA PORONIN NA PRZEŁAJ ur.2007
8 miejsce (70 pkt) KOPYT JUSTYNA ur.2007
10 miejsce (60 pkt) GRAFCZYŃSKA MAŁGORZATA ZAKOPANE ur.2007
10 miejsce (60 pkt) JANIK ANNA ZSMS SP NR 10 ZAKOPANE ur.2005
10 miejsce (60 pkt) SŁOWIK NATALIA SP3 ZAKOPANE ur.2005
13 miejsce (52 pkt) MOSZCZYŃSKA ZUZANNA SMS ZAKOPANE ur.2007
14 miejsce (50 pkt) ADAMCZYK HANNA WARSZAWA ur.2008
14 miejsce (50 pkt) SOPIARZ ZUZANNA ZAKOPANE ur.2008
16 miejsce (46 pkt) MĄCZEWSKA MAŁGOSIA KIEŁPIN ur.2008
16 miejsce (46 pkt) Wargala Julia SPMS Zakopane ur.2005
18 miejsce (44 pkt) SŁOWIK KAROLINA GMS ZAKOPANE ur.2003
19 miejsce (43 pkt) MĄCZEWSKA ANNA KIEŁPIN ur.2006
19 miejsce (43 pkt) Słowik Łucja SP 3 Zakopane ur.2007
21 miejsce (40 pkt) JAKUBIAK HELENA SP 1 ZAKOPANE ur.2009
21 miejsce (40 pkt) KIDOŃ MARTA LIPNICA MAŁA ur.2005
21 miejsce (40 pkt) KNAPCZYK EWA PORONIN NA PRZEŁAJ ur.2012
21 miejsce (40 pkt) MĄCZEWSKA MARYSIA KIEŁPIN ur.2008
21 miejsce (40 pkt) STACHOŃ-GOŁ MAGDALENA ZAKOPANE ur.2008
21 miejsce (40 pkt) SUTOR OLIWIA ZAKOPANE ur.2006
27 miejsce (36 pkt) GRELA EWA PORONIN ur.2004
28 miejsce (34 pkt) KOWALCZYK MAGDALENA SMS ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) BAFIA ALICJA SP9 ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) BŁOŃSKA MAGDALENA SP9 ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) BOCHNAK JULIA RABA WYŻNA ur.2010
29 miejsce (30 pkt) BUSTRYCKA JUSTYNA SP4 ZAKOPANE ur.2007
29 miejsce (30 pkt) CUDZICH ANNA SP4 ZAKOPANE ur.2007
29 miejsce (30 pkt) KOPYT ANNA SP9 ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) KOT WIKTORIA ZAKOPANE ur.2006
29 miejsce (30 pkt) KRÓL JULIA SP9 ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) MALACINA EWA SP9 ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) MARDUŁA-SOBALA NATALIA SP4 ZAKOPANE ur.2003
29 miejsce (30 pkt) NIŻNIK ANNA SP9 ZAKOPANE ur.2006
29 miejsce (30 pkt) SKOWYRA HANNA SP4 ZAKOPANE ur.2008
29 miejsce (30 pkt) STRAMA JUSTYNA SP9 ZAKOPANE ur.2005
29 miejsce (30 pkt) STRĄCZEK JULIA SP9 ZAKOPANE ur.2008
29 miejsce (30 pkt) ZIEMIANIN ZUZANNA GMS ZAKOPANE ur.2003
44 miejsce (29 pkt) BEŁTOWSKA POLA SMS ZAKOPANE ur.2006
45 miejsce (28 pkt) KUKUŁA EMILIA LEŃCZE ur.2008
45 miejsce (28 pkt) OCZKOŚ AMELIA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2007
47 miejsce (27 pkt) STASZEL KAROLINA SP KOŚCIELISKO ur.2006
48 miejsce (26 pkt) OKAS ALEKSANDRA ZAKOPANE SP 5 ur.2006
48 miejsce (26 pkt) STEFANIUK EMILIA DOBRE MIASTO ur.2005
48 miejsce (26 pkt) ŻUŁTEK JULIA SP3 ZAKOPANE ur.2006
51 miejsce (25 pkt) BUCKA NICOLE SMS ZAKOPANE ur.2007
52 miejsce (21 pkt) ORAWIEC ANETA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2004
53 miejsce (20 pkt) BACHLEDA DORCARZ AGNIESZKA SP9 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) BACHLEDA DORCARZ MARTYNA SP4 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) BACHLEDA KINGA SP9 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) BACHLEDA SZELIGA ANNA SP9 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) BAFIA MAGDALENA ur.2005
53 miejsce (20 pkt) BEDNARZ IWONA ZSHT ur.2001
53 miejsce (20 pkt) BIEL HANNA KATOWICE ur.2012
53 miejsce (20 pkt) BŁACHUTA WERONIKA KNSP ur.2005
53 miejsce (20 pkt) BOBAK KAMILA SP9 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) BRYJAK MARIA SP9 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) BUJAK NATALIA ur.2007
53 miejsce (20 pkt) CACHRO ALEKSANDRA SP4 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) CHROBAK HANNA KNSP ur.2011
53 miejsce (20 pkt) GAWLAK WIKTORIA KNSP ur.2006
53 miejsce (20 pkt) GĄSIENICA KOTELNICKA KLAUDIA SP4 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) GĄSIENICA SIENKIEWICZ MARIA SP4 ZAKOPANE ur.2010
53 miejsce (20 pkt) KARPIEL ZOFIA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2005
53 miejsce (20 pkt) KRÓL ŁĘGOWSKA ANNA SP9 ZAKOPANE ur.2007
53 miejsce (20 pkt) KRÓL TOMKÓW JULIA SP4 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) KRÓŻEL ZUZANNA KNSP ur.2008
53 miejsce (20 pkt) KUKUC ANNA SP4 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) LATAWIEC POLA KOŚCIELISKO ur.2004
53 miejsce (20 pkt) LEBIOTKOWSKA AGATA SP4 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) LEŚNIAK PATRYCJA ur.2003
53 miejsce (20 pkt) LEŚNICKA EWELINA ur.2004
53 miejsce (20 pkt) LEŚNICKA IZABELA SP9 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) ŁOJAS ANNA ur.2003
53 miejsce (20 pkt) ŁOWISZ NATALIA SP9 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) MAJERCZYK PATRYCJA ZAKOPANE ur.2009
53 miejsce (20 pkt) MALACINA EMILIA SP 1 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) OBROCHTA MICHALINA SP9 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) POTONIEC WIKTORIA SP4 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) PRUSINOWSKA KINGA SP3 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) PRZEKLASA ZUZANNA SP4 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) PUCHAŁA MARTYNA ur.2003
53 miejsce (20 pkt) RZĄSA MARTA KNSP ur.2011
53 miejsce (20 pkt) SKONECKA ANNA ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) SKONECKA DANUTA ZAKOPANE ur.2004
53 miejsce (20 pkt) STANKIEWICZ ZOSIA ZAKOPANE ur.2003
53 miejsce (20 pkt) STOCH WIKTORIA SP9 ZAKOPANE ur.2007
53 miejsce (20 pkt) STOKŁOSA ZUZANNA SP4 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) SUCHOWIAN IZABELA SP9 ZAKOPANE ur.2006
53 miejsce (20 pkt) TOPÓR OLIMPIA SP 1 ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) TREBUNIA JOANNA SP4 ZAKOPANE ur.2005
53 miejsce (20 pkt) TWARDOSZ ZUZANNA ur.2003
53 miejsce (20 pkt) WALICZEK JULIA SP4 ZAKOPANE ur.2007
53 miejsce (20 pkt) WIELGUS-KRZEPTOWSKA ADELINA ZAKOPANE ur.2009
53 miejsce (20 pkt) WOJTOWICZ HANNA ZAKOPANE ur.2008
53 miejsce (20 pkt) WOJTOWICZ ZUZANNA ZAKOPANE ur.2004
53 miejsce (20 pkt) WRONA SANDRA SP 1 ZAKOPANE ur.2008
103 miejsce (18 pkt) GRABSKA KAROLINA SP3 ZAKOPANE ur.2007
104 miejsce (17 pkt) GĄSIENICA WAWRYTKO ZOFIA ZAKOPANE ur.2010
104 miejsce (17 pkt) ŁUKASZCZYK ALEKSANDRA SPMS ZAKOPANE ur.2005
106 miejsce (16 pkt) RYBA MONIKA SP3 ZAKOPANE ur.2005
107 miejsce (15 pkt) MICHALIK ZOSIA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2004
108 miejsce (14 pkt) BUBLA KAROLINA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2005
109 miejsce (13 pkt) GAŁ MONIKA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2003
110 miejsce (12 pkt) KUŁACH JULIA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2007
111 miejsce (10 pkt) BABOŃ MARTYNA SMS ZAKOPANE ur.2006
111 miejsce (10 pkt) BACHLEDA KATARZYNA SP9 ZAKOPANE ur.2005
111 miejsce (10 pkt) BIECA MAGDALENA SMS ZAKOPANE ur.2008
111 miejsce (10 pkt) BOBAK VERONICA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2006
111 miejsce (10 pkt) BUBLA AGNIESZKA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2008
111 miejsce (10 pkt) BUDNA JULIA SPMS ZAKOPANE ur.2004
111 miejsce (10 pkt) BURZA DOMINIKA KRAKÓW ur.2007
111 miejsce (10 pkt) CHOROBA AMELIA ZAKOPANE ur.2008
111 miejsce (10 pkt) CHOWANIEC BBOGUSŁAWA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2004
111 miejsce (10 pkt) CUDZICH WERONIKA GMS ZAKOPANE ur.2003
111 miejsce (10 pkt) GAŁ WERONIKA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2008
111 miejsce (10 pkt) GĄSIENICA-ROJ HANNA ZAKOPANE ur.2010
111 miejsce (10 pkt) KACICZAK MARTYNA SMS ZAKOPANE ur.2008
111 miejsce (10 pkt) KACZMARCZYK MAJA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2007
111 miejsce (10 pkt) KARPIEL SYLWIA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2006
111 miejsce (10 pkt) KARWACZKA ZUZIA HANUŚ TEAM ur.2007
111 miejsce (10 pkt) KRÓL TOMKÓW MARIA SP9 ZAKOPANE ur.2005
111 miejsce (10 pkt) LEŚNIAK BLANKA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2007
111 miejsce (10 pkt) LICHOTA ZOFIA ZAKOPANE ur.2006
111 miejsce (10 pkt) ŁABAJ NICOLE SK BERCHTESGADEH ur.2008
111 miejsce (10 pkt) MACIATA ZUZANNA SMS ZAKOPANE ur.2007
111 miejsce (10 pkt) MĄKA PATRYCJA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2008
111 miejsce (10 pkt) MICHALIK ANNA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2006
111 miejsce (10 pkt) NIEMIEC JULIA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2006
111 miejsce (10 pkt) OKAS DOMINIKA ZAKOPANE SP 5 ur.2008
111 miejsce (10 pkt) ORAWIEC ALEKSANDRA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2009
111 miejsce (10 pkt) PAJĄK DOROTA TERMY CHOCHOŁOWSKIE ur.2007
111 miejsce (10 pkt) PISZCZÓR KLAUDIA HANUŚ TEAM ur.2007
111 miejsce (10 pkt) PIWOWARCZYK NADIA SMS ZAKOPANE ur.2007
111 miejsce (10 pkt) SKUPIEŃ JOANNA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2005
111 miejsce (10 pkt) SKUPIEŃ MARTA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2004
111 miejsce (10 pkt) SKUPIEŃ TERESA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2004
111 miejsce (10 pkt) SOBCZYK KATARZYNA UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2008
111 miejsce (10 pkt) STOPKA MARTYNA SPMS ZAKOPANE ur.2005
111 miejsce (10 pkt) SUŁEK HELA ZAKOPANE ur.2009
111 miejsce (10 pkt) SYSUD OLIWIA SMS ZAKOPANE ur.2005
111 miejsce (10 pkt) SZUBA WERONIKA SMS ZAKOPANE ur.2006
111 miejsce (10 pkt) TARCHAŁA AMELIA GMS ZAKOPANE ur.2003
111 miejsce (10 pkt) WALKOSZ STRZELEC KAROLINA SP4 ZAKOPANE ur.2009
111 miejsce (10 pkt) WĘGROWSKA MAGDA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2006
111 miejsce (10 pkt) ZARZYCKA HANNA SP3 ZAKOPANE ur.2007
111 miejsce (10 pkt) ZBOZIEŃ MARTA SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2007
111 miejsce (10 pkt) ZUBEK PATRYCJA HANUŚ TEAM ur.2007
 
  Kobiety/ Senior 1979-2002
1 miejsce (344 pkt) TRZEBUNIA ALICJA TG SOKÓŁ ZAKOPANE ur.1979
2 miejsce (289 pkt) CZARNECKA KAROLINA ZAKOPANE ur.1984
3 miejsce (211 pkt) KNAPCZYK MAŁGORZATA PORONIN/KMGASTRO ur.1979
4 miejsce (202 pkt) KUBIN WIKTORIA ZAKOPANE ur.1997
5 miejsce (132 pkt) HALACZEK ANNA ZAKOPANE ur.1984
6 miejsce (93 pkt) LECH JUDYTA KRAKÓW ur.1994
7 miejsce (92 pkt) RYCHLIK MAGDALENA WILKOWICE ur.1994
8 miejsce (88 pkt) ZYGMUNT PATRYCJA KRAKÓW ur.1980
9 miejsce (83 pkt) JAKUBIAK HALSZKA ZAKOPANE ur.1982
10 miejsce (80 pkt) DYK NIKOLA ZAKOPANE ur.2002
10 miejsce (80 pkt) FATLA MARIA KOŚCIELISKO ur.1982
12 miejsce (76 pkt) MONICZEWSKA DOMINIKA ZAKOPANE ur.1980
13 miejsce (72 pkt) OLESIAK NATALIA KRAKÓW ur.1996
14 miejsce (61 pkt) KIERYS RENATA CICHE ur.1986
15 miejsce (60 pkt) ARSENIUK ANNA TS OPATRUNKI TORUŃ ur.1981
15 miejsce (60 pkt) CIBICKA JOANNA ZABIENIEC ur.1995
15 miejsce (60 pkt) KOT BEATA ZAKOPANE ur.1982
15 miejsce (60 pkt) ŁĘTOCHA URSZULA LKS MAKRAM WIŚNIOWA ur.1994
19 miejsce (55 pkt) KARCIARZ PATRYCJA UKS DWÓJKA BIAŁY DUNAJEC ur.2000
19 miejsce (55 pkt) NIESPODZIANA ANNA ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA ur.1982
19 miejsce (55 pkt) ŻÓŁTAK ANNA DANIEL WOSIK TRAVEL TEAM ur.1995
22 miejsce (51 pkt) BŁASIAK GABRIELA ZSO ZAKOPANE ur.2001
23 miejsce (50 pkt) MICHAŁOWSKA IZABELA ANDRYCHÓW ur.1996
23 miejsce (50 pkt) PRZYGODA URSZULA ŁOWICZ ur.1987
23 miejsce (50 pkt) SZKLANA ANITA WIEPRZEC ur.1995
26 miejsce (48 pkt) CHLEBEK MARIA ZSO ZAKOPANE ur.2001
27 miejsce (40 pkt) BACHLEDA-KOMINEK JULIA SP 4 ZAKOPANE ur.2002
27 miejsce (40 pkt) KUŁACH KLAUDIA SP 4 ZAKOPANE ur.2002
27 miejsce (40 pkt) MALIK BARBARA ZSO ZAKOPANE ur.2001
30 miejsce (38 pkt) BODZIOCH AGNIESZKA KRAKÓW ur.1992
30 miejsce (38 pkt) CEBULA MAGDALENA NOWY TARG ur.1983
30 miejsce (38 pkt) PAŁKA JUSTYNA LKS KŁOS OLKUSZ ur.1997
33 miejsce (36 pkt) BUKOWSKA AGNIESZKA ZSO ZAKOPANE ur.2001
33 miejsce (36 pkt) KRÓL KLAUDIA PRZYSZOWA ur.1994
35 miejsce (34 pkt) FIDELUS MAŁGORZATA ZAKOPANE ur.1981
36 miejsce (30 pkt) DĘBKOWSKA LIDIA OTWOCK ur.1984
36 miejsce (30 pkt) OSTAPCZUK ALEKSANDRA NOWY TARG ur.2001
38 miejsce (29 pkt) DZIUBAS-KOLENDOWICZ MAGDALENA BIAŁKA TATRZAŃSKA ur.1985
39 miejsce (24 pkt) SIĘKA-KĘDZIERSKA MAGDALENA NOWY TARG ur.1984
40 miejsce (23 pkt) CZYŻ MAŁGORZATA K&L ART ur.1983
41 miejsce (22 pkt) KRUPA URSZULA ZAKOPANE ur.1988
41 miejsce (22 pkt) ŚLIWA JUSTYNA SMS ZAKOPANE ur.2002
43 miejsce (21 pkt) LASZKIEWICZ EWELINA SIEMIATYCZE ur.1994
44 miejsce (20 pkt) BALA DOROTA RABA WYŻNA ur.1980
44 miejsce (20 pkt) BALA KLAUDIA RABA WYŻNA ur.2002
44 miejsce (20 pkt) BANACHOWICZ OLIWIA ur.2002
44 miejsce (20 pkt) BIEL AGNIESZKA KATOWICE ur.1979
44 miejsce (20 pkt) BŁOSIAK GABRIELA ur.2001
44 miejsce (20 pkt) BOBAK AGNIESZKA ZAKOPANE ur.1999
44 miejsce (20 pkt) BOBIKOVA KATARINA MARAS TEAM ur.1987
44 miejsce (20 pkt) BOCHNAK AGATA RABA WYŻNA ur.1982
44 miejsce (20 pkt) BOCHNAK CHUDY IWONA RABA WYŻNA ur.1982
44 miejsce (20 pkt) BREJ KATARZYNA KRAKÓW ur.1991
44 miejsce (20 pkt) BUJAK TATIANA ur.1983
44 miejsce (20 pkt) BULAŃDA ANNA ZSO ZAKOPANE ur.2001
44 miejsce (20 pkt) BURY SYLWIA STRYSZAWA ur.1990
44 miejsce (20 pkt) BUS MAGDALENA ZAKOPANE ur.1984
44 miejsce (20 pkt) CELEJ KATARZYNA ZSHT ur.1998
44 miejsce (20 pkt) CICHAŃSKA KATARZYNA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) CIEŚLIK ANITA NOWA SŁUPIA ur.1979
44 miejsce (20 pkt) DROBNA ILONA KRAKÓW ur.1990
44 miejsce (20 pkt) DZIERRZĘGA NATALIA ZSHT ur.2000
44 miejsce (20 pkt) ELANTKOWSKA ZOSIA ŻYWCZAŃSKIERDEL ZAKOPANE ur.2002
44 miejsce (20 pkt) FUS ALEKSANDRA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) GACEK JUDYTA SKOMIELNA BIAŁA ur.1989
44 miejsce (20 pkt) GAŁBARBARA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) GĄSIENICA KAMILA SMS ZAKOPANE ur.2001
44 miejsce (20 pkt) GRUSZKA MONIKA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) GUBAŁA JOANNA ZSHT ur.2000
44 miejsce (20 pkt) GUZIAK NATALIA NOWY TARG ur.1998
44 miejsce (20 pkt) HANDZEL KAROLINA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) HANDZEL ZOFIA ZSHT ur.2000
44 miejsce (20 pkt) HARNIK KINGA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) HOŁY ANNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) JANIAK KATARZYNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) JAROSZ PATRYCJA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) JAROSZ ZUZANNA SMS ZAKOPANE ur.2002
44 miejsce (20 pkt) JASIONEK KASIA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) JOB WERONIKA STRÓŻE ur.1988
44 miejsce (20 pkt) KALITA MAŁGORZATA KOŚCIELISKO ur.1981
44 miejsce (20 pkt) KENDRYNA WIOLETA ur.2002
44 miejsce (20 pkt) KĘDZIERSKA MAGDALENA NOWY TARG ur.1984
44 miejsce (20 pkt) KIDOŃ ANNA ur.1987
44 miejsce (20 pkt) KLEPACZ NOEMI ZAKOPANE ur.1990
44 miejsce (20 pkt) KOLIBAROVA MARTINA MARAS TEAM ur.1984
44 miejsce (20 pkt) KOŁTKO EWELINA SMS ZAKOPANE ur.2001
44 miejsce (20 pkt) KORYCIŃSKA ANNA ZSHT ur.1998
44 miejsce (20 pkt) KORYCIŃSKA KATARZYNA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) KOZIOŁ HANNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) KRISTOFOVA SOLDOSOVA ZUZANA MARAS TEAM ur.1983
44 miejsce (20 pkt) KUKULAK WŁADYSŁAWA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) KUŁACH EWELINA ZSHT ur.2000
44 miejsce (20 pkt) KUŁACH MAGDALENA ZAKOPANE ur.1997
44 miejsce (20 pkt) KUŁACH NATALIA SP 4 ZAKOPANE ur.2002
44 miejsce (20 pkt) KURUC MARIA ŁAPSZANKA ur.1995
44 miejsce (20 pkt) LESNIKOVA POLINA ur.1988
44 miejsce (20 pkt) LEŚNICKA MARIA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) LEWANDOWSKA MAGDA LUBLIN ur.1995
44 miejsce (20 pkt) LIPOWSKA KAROLINA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) LITWIŃSKA-MALACINA JUSTYNA ZAKOPANE ur.1979
44 miejsce (20 pkt) ŁACEK KAROLINA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) MAJERCZYK KAROLINA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) MARDUŁA KATARZYNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) MAŚNICZ ANNA RAKOTEAM ur.1990
44 miejsce (20 pkt) MICHALIK EDYTA GRYBÓW ur.1995
44 miejsce (20 pkt) MICHNA PATRYCJA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) MIŚKOWIEC MARIOLA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) MIŚKOWIEC MARZENA CZERWIENNE ur.1993
44 miejsce (20 pkt) MRUGAŁA ANNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) PALAC ALEKSANDRA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) PAŹDZIOR NATALIA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) PORABIK JULIA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) RUSNAK ANNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) RUSNAK SARA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) RYBA MAŁGORZATA SANDOMIERZ ur.1987
44 miejsce (20 pkt) RZADKOSZ ANETA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) SĄCZEK ZUZANNA GMS ZAKOPANE ur.2002
44 miejsce (20 pkt) SIWEK EWA MAŁKINIA GÓRNA ur.1987
44 miejsce (20 pkt) SMAGACZ AMANDA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) STACHOŃ GROBLOWY KAMILA SP 4 ZAKOPANE ur.2002
44 miejsce (20 pkt) STASZEL PAULINA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) STĘPIŃSKA JOANNA ZAKOPANE ur.1980
44 miejsce (20 pkt) STOCH PATRYCJA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) STOŁOWSKA GRAŻYNA ZSHT ur.1999
44 miejsce (20 pkt) SZCZECHOWICZ ZUZANNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) ŚMIETANA ANNA ZASKALE ur.1993
44 miejsce (20 pkt) TURZA KATARZYNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) USTUPSKA MAGDALENA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) WINIARSKA JADWIGA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) WODZIAK DOMINIKA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) WODZIAK KAMILA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) WOŹNIAK KAROLINA LUBLIN ur.1995
44 miejsce (20 pkt) ZALIŃSKA KAMILA BSIS CRRiP ur.2001
44 miejsce (20 pkt) ZARYCKA KLAUDIA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) ZBOZIEŃ WIOLETTA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) ZIĘBA ANNA ZSHT ur.2001
44 miejsce (20 pkt) ŻARNECKA ELŻBIETA NOWY TARG ur.1979
44 miejsce (20 pkt) ŻUKOWSKA KATARZYNA ZSO ZAKOPANE ur.2001
139 miejsce (17 pkt) MONICZEWSKA KATARZYNA ZAKOPANE ur.1982
140 miejsce (14 pkt) GODLEWSKA JUSTYNA G-TEAM MAKÓW MAZOWIECKI ur.1985
140 miejsce (14 pkt) KOŁODZIEJCZYK KAROLINA STRZELCE OPOLSKIE ur.1985
142 miejsce (13 pkt) KORDOWSKA MAGDALENA G-TEAM MAKÓW MAZOWIECKI ur.1980
142 miejsce (13 pkt) POLINKIEWICZ ANNA ZAKOPANE ur.1992
144 miejsce (12 pkt) KOWNACKA IZABELA WIELISZEW HERON TEAM ur.1979
144 miejsce (12 pkt) SERAFIN ELŻBIETA SZCZECIN ur.1981
146 miejsce (10 pkt) BESCH CATHERINE VIETNAM ur.1979
146 miejsce (10 pkt) BIENIEK ILONA BIEJKÓW ur.1994
146 miejsce (10 pkt) BUKOWSKA MAŁGORZATA BIAŁY DUNAJEC ur.1989
146 miejsce (10 pkt) CZAJKOWSKA ANTONINA
146 miejsce (10 pkt) FRAJDENBERG MAŁGORZATA NOWY TARG ur.2000
146 miejsce (10 pkt) KRÓL RENATA KS OBIDOWICE ur.1999
146 miejsce (10 pkt) MALINOWSKA JOANNA ZAKOPANE ur.1995
146 miejsce (10 pkt) MĄKA DOMINIKA ZAKOPANE ur.2000
146 miejsce (10 pkt) OKARMA MARTYNA SMS ZAKOPANE ur.2002
146 miejsce (10 pkt) ORACZ AGNIESZKA ZAKOPANE ur.1992
146 miejsce (10 pkt) PIĄTEK ANNA NIEDZICA ur.1980
146 miejsce (10 pkt) ROJ KAROLINA HANUŚ TEAM ur.2002
146 miejsce (10 pkt) STACHOŃ KATARZYNA ZSP "BETLEJEM" ur.2001
 
  Kobiety/ Masters 1969-1978
1 miejsce (321 pkt) GĄSIENICA-ROJ ANNA TG SOKÓŁ ZAKOPANE ur.1975
2 miejsce (263 pkt) KUBIN EWA TG SOKÓŁ ZAKOPANE ur.1975
3 miejsce (241 pkt) OSTAPCZUK MARZENA NOWY TARG ur.1977
4 miejsce (219 pkt) MALEPSZA EWA ZAKOPANE ur.1976
5 miejsce (152 pkt) KWAK KATARZYNA ZAKOPANE ur.1975
6 miejsce (110 pkt) FLAGA IWONA KRAKÓW ur.1977
6 miejsce (110 pkt) SZYSZKA KATARZYNA ZAKOPANE ur.1976
8 miejsce (97 pkt) WOJTAS BARBARA ZAKOPANE ur.1977
9 miejsce (55 pkt) SZCZOTKA DOROTA LKS SPÓJNIA GÓRKI WIELKIE ur.1978
10 miejsce (50 pkt) TOMASZEWSKA AGNIESZKA KOŚCIELISKO ur.1973
11 miejsce (32 pkt) ZYGMUNT IWONA KOŚCIELISKO ur.1969
12 miejsce (31 pkt) MIŚ LILIANA BYTOM ur.1971
12 miejsce (31 pkt) SUŚKOWSKA AGNIESZKA DĘBICA ur.1971
14 miejsce (30 pkt) ŚCISŁOWSKA AGNIESZKA DĘBICA ur.1971
15 miejsce (29 pkt) KWAK IZABELA ZAKOPANE ur.1977
16 miejsce (25 pkt) STEFANIUK JOLANTA DOBRE MIASTO ur.1976
17 miejsce (24 pkt) SZALUŚ-ADAMCZYK EWA WARSZAWA ur.1972
18 miejsce (23 pkt) SIĘKA-GUZDA DOMINIKA NOWY TARG ur.1978
19 miejsce (22 pkt) MITRASZEWSKA KAROLINA PATATAS BRAVAS ur.1976
20 miejsce (21 pkt) CZAJKOWSKA AGNIESZKA
21 miejsce (20 pkt) ELANTKOWSKA MAGDALENA ŻYWCZAŃSKIERDEL ZAKOPANE ur.1974
21 miejsce (20 pkt) GUZIAK IRENA NOWY TARG ur.1971
21 miejsce (20 pkt) KORPAL ANNA GDAŃSK ur.1974
21 miejsce (20 pkt) KSIEZOPOLSKA MAŁGORZATA SIEDLCE ur.1973
21 miejsce (20 pkt) KULIK KATARZYNA ZAMOŚĆ ur.1975
21 miejsce (20 pkt) KUPISIŃSKA-KRZYŚCIAK BEATA ZAKOPANE ur.1975
21 miejsce (20 pkt) MĄCZEWSKA JOANNA KIEŁPIN ur.1975
21 miejsce (20 pkt) NOWACKA MAŁGORZATA KOŁO / NO NAME TEAM ur.1972
21 miejsce (20 pkt) POPŁAWSKA ANNA ur.1977
21 miejsce (20 pkt) SKONECKA MAGDALENA ZAKOPANE ur.1975
21 miejsce (20 pkt) SZWED RENATA CZECHOWICE-DZIEDZICE ur.1974
32 miejsce (12 pkt) GAJEWSKA IZABELA GLIWICE ur.1970
33 miejsce (10 pkt) FRAJDENBERG IZABELA NOWY TARG ur.1974
33 miejsce (10 pkt) KOŁODZIEJCZYK MARTA OSTRÓW MAZOWIECKI ur.1975
33 miejsce (10 pkt) OMĄKOWSKA-MARKS JOANNA ŁÓDŹ ur.1974
 
  Kobiety/ Weteran 1 1959-1968
1 miejsce (276 pkt) NIZIOŁEK TERESA ZAKOPANE ur.1968
2 miejsce (114 pkt) STAWIARSKA MARTA ZAKOPANE ur.1962
3 miejsce (87 pkt) JARGUZ JOANNA ZAKOPANE ur.1963
4 miejsce (45 pkt) BEHOUNEK MAŁGORZATA TG SOKÓŁ ZAKOPANE ur.1961
5 miejsce (40 pkt) OLEJNICZAK HALINA KOŚCIELISKO ur.1960
6 miejsce (28 pkt) KUŹNIAR DOROTA ZAKOPANE ur.1967
7 miejsce (27 pkt) KRÓL BOŻENA PRZYSZOWA ur.1968
8 miejsce (25 pkt) SZESZKO DOROTA BYTOM ur.1962
9 miejsce (20 pkt) BARTOL BARBARA PORONIN ur.1963
9 miejsce (20 pkt) FOJUCIK-JANISZEWSKA ALDONA BYDGOSZCZ ur.1968
9 miejsce (20 pkt) JENDRICHOVSKA DANKA MARAS TEAM ur.1967
9 miejsce (20 pkt) SKULSKA-WIERCIOCH MAŁGORZATA ZSHT ur.1960
13 miejsce (10 pkt) NAWALANIEC MARIA ur.1968
13 miejsce (10 pkt) SARZYŃSKA-PARA LUCYNA NOWY TARG ur.1968
 
  Kobiety/ Weteran 2 1958 i st.
1 miejsce (52 pkt) STOCHEL TERESA KRAKÓW ur.1953
1 miejsce (52 pkt) WITT GRAŻYNA SOPOT ur.1953
3 miejsce (49 pkt) ZACHARA MARIA RABKA-ZDRÓJ ur.1957
4 miejsce (36 pkt) SIKORA ALICJA BIELSKO-BIAŁA ur.1952
5 miejsce (22 pkt) KRUPA KATARZYNA SZAFLARY ur.1950
6 miejsce (10 pkt) KRZYŹANIAK WINDYGA HANNA WARSZAWA ur.1952
6 miejsce (10 pkt) MUCHOWSKA MARIA TYCHY ur.1951
6 miejsce (10 pkt) PIPIRO GRAŻYNA JASTRZĘBIE ZDRÓJ ur.1957
6 miejsce (10 pkt) SZYSZKA URSZULA WARSZAWA ur.1958
 
  Mężczyźni/ Junior 2003 i mł.
1 miejsce (233 pkt) OSTAPCZUK PIOTR NOWY TARG ur.2006
2 miejsce (175 pkt) STACHOŃ KAROL SMS ZAKOPANE ur.2006
3 miejsce (90 pkt) HALACZEK FRANEK ZAKOPANE ur.2011
3 miejsce (90 pkt) WINIARSKI MIESZKO CHOCHOŁÓW ur.2004
5 miejsce (70 pkt) GRAFCZYŃSKI SZCZEPAN ZAKOPANE ur.2006
6 miejsce (60 pkt) WYDRA PATRYK ZAKOPANE / SMS ur.2008
7 miejsce (55 pkt) SZCZOTKA SAMUEL WSS WISŁA ur.2007
8 miejsce (50 pkt) HALACZEK STASZEK ZAKOPANE ur.2012
8 miejsce (50 pkt) KOT NORBERT ZAKOPANE ur.2009
10 miejsce (40 pkt) CHYC MARCEL ZAKOPANE ur.2005
10 miejsce (40 pkt) KLUŚ JAKUB ZAKOPANE ur.2007
10 miejsce (40 pkt) PABON ADAM ZAKOPANE ur.2010
10 miejsce (40 pkt) RÓŻAK JAKUB PORONIN ur.2006
10 miejsce (40 pkt) RÓŻAK TYMOTEUSZ PORONIN ur.2008
15 miejsce (30 pkt) BACHLEDA STANISŁAW SP9 ZAKOPANE ur.2005
15 miejsce (30 pkt) CHYC-KUROS ADAM SP4 ZAKOPANE ur.2003
15 miejsce (30 pkt) GIL SEBASTIAN SP4 ZAKOPANE ur.2009
15 miejsce (30 pkt) GUT MISIAGA KAROL SP4 ZAKOPANE ur.2008
15 miejsce (30 pkt) GUT MISIAGA WOJCIECH SP4 ZAKOPANE ur.2007
15 miejsce (30 pkt) KARPIEL KACPER SMS ZAKOPANE ur.2006
15 miejsce (30 pkt) KIDOŃ ŁUKASZ ur.2012
15 miejsce (30 pkt) KLUŚ BARTŁOMIEJ SP9 ZAKOPANE ur.2004
15 miejsce (30 pkt) KULPIŃSKI ANATOL SP3 ZAKOPANE ur.2006
15 miejsce (30 pkt) LEBIOTKOWSKI MACIEJ SP9 ZAKOPANE ur.2006
15 miejsce (30 pkt) LIPOWY DAWID SP4 ZAKOPANE ur.2007
15 miejsce (30 pkt) PĘKSA MARCIN SP4 ZAKOPANE ur.2009
15 miejsce (30 pkt) PIETRAS KRZYSZTOF SP9 ZAKOPANE ur.2007
15 miejsce (30 pkt) SIKORA MATEUSZ SP4 ZAKOPANE ur.2003
15 miejsce (30 pkt) SKUPIEŃ MATEUSZ SP3 ZAKOPANE ur.2003
15 miejsce (30 pkt) STRAMA KACPER SP4 ZAKOPANE ur.2003
15 miejsce (30 pkt) STRAMA RAFAŁ SP9 ZAKOPANE ur.2004
15 miejsce (30 pkt) SUCHOWIAN BARTŁOMIEJ SP9 ZAKOPANE ur.2004
15 miejsce (30 pkt) SZCZYPKA TOMASZ SP9 ZAKOPANE ur.2005
15 miejsce (30 pkt) TOPÓR-RYŚ JAKUB SP4 ZAKOPANE ur.2008
15 miejsce (30 pkt) WITKOŚ KAMIL SP4 ZAKOPANE ur.2003
15 miejsce (30 pkt) ZAJĄC ADAM SP9 ZAKOPANE ur.2007
37 miejsce (22 pkt) BOBAK SZYMON SMS ZAKOPANE ur.2007
38 miejsce (21 pkt) FRANOSZ BARTŁOMIEJ SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2003
39 miejsce (20 pkt) BACHLEDA CURUŚ ANDRZEJ KNSP ur.2007
39 miejsce (20 pkt) BACHLEDA-SZELIGA JAN STO ZAKOPANE ur.2004
39 miejsce (20 pkt) BIEL JAN KATOWICE ur.2009
39 miejsce (20 pkt) BOCHNAK JĘDRZEJ RABA WYŻNA ur.2012
39 miejsce (20 pkt) BORYSIUK JAN ur.2010
39 miejsce (20 pkt) BUJAK OLIWIER ur.2010
39 miejsce (20 pkt) CHUDY MATEUSZ RABA WYŻNA ur.2013
39 miejsce (20 pkt) CHYC-MULIK FRANCISZEK ur.2003
39 miejsce (20 pkt) CZERNIK PAWEŁ ur.2005
39 miejsce (20 pkt) DOLAK MATEUSZ KNSP ur.2005
39 miejsce (20 pkt) DUDA TYMOTEUSZ SP 1 ZAKOPANE ur.2006
39 miejsce (20 pkt) ELANTKOWSKI ANTONI ŻYWCZAŃSKIERDEL ZAKOPANE ur.2005
39 miejsce (20 pkt) ELANTKOWSKI FRANEK ŻYWCZAŃSKIERDEL ZAKOPANE ur.2011
39 miejsce (20 pkt) ELANTKOWSKI STASIU ŻYWCZAŃSKIERDEL ZAKOPANE ur.2016
39 miejsce (20 pkt) ELANTKOWSKI SZYMON ŻYWCZAŃSKIERDEL ZAKOPANE ur.2006
39 miejsce (20 pkt) FLORYN PIOTR CZERWIENNE ur.2005
39 miejsce (20 pkt) GALICA MARCIN ur.2009
39 miejsce (20 pkt) GAWLAK KAROL KNSP ur.2005
39 miejsce (20 pkt) GAWLAK STANISŁAW KNSP ur.2008
39 miejsce (20 pkt) GAWLAK-SOCKA JAN KNSP ur.2008
39 miejsce (20 pkt) GĄSIENICA SEBASTIAN ZAKOPANE ur.2012
39 miejsce (20 pkt) GUSTAB DANIEL ur.2007
39 miejsce (20 pkt) GUSTAB KAMIL ur.2010
39 miejsce (20 pkt) GUT-KOMINEK STANISŁAW ur.2004
39 miejsce (20 pkt) HOŁY KACPER ur.2010
39 miejsce (20 pkt) JANISZEWSKI ORFEUSZ BYDGOSZCZ ur.2005
39 miejsce (20 pkt) KIERYS JAN CICHE ur.2012
39 miejsce (20 pkt) KUKUC ANDRZEJ ur.2003
39 miejsce (20 pkt) KUKUC KRZYSZTOF ur.2005
39 miejsce (20 pkt) KUKUŁA OSKAR LEŃCZE ur.2007
39 miejsce (20 pkt) KUPISIŃSKI-KRZYŚCIAK PIOTR ZAKOPANE SP 1 ur.2009
39 miejsce (20 pkt) LEŚNIAK PATRYK ZAKOPANE ur.2005
39 miejsce (20 pkt) MŁYNARCZYK NIKODEM ZAKOPANE ur.2009
39 miejsce (20 pkt) MROWIŃSKI KACPER UKS DWÓJKA BIAŁY DUNAJEC ur.2005
39 miejsce (20 pkt) ODŻYWOŁEK BARTŁOMIEJ STO ZAKOPANE ur.2004
39 miejsce (20 pkt) PALIDER BARTŁOMIEJ STO ZAKOPANE ur.2004
39 miejsce (20 pkt) PALIDER OSKAR ur.2009
39 miejsce (20 pkt) PAWLIKOWSKI KRZYSZTOF ur.2003
39 miejsce (20 pkt) PAWLIKOWSKI SZYMON ur.2006
39 miejsce (20 pkt) RADZISZEWSKI JAN ur.2006
39 miejsce (20 pkt) RÓŻAK BARTOSZ PORONIN ur.2003
39 miejsce (20 pkt) SŁODYCZKA PIOTR ur.2010
39 miejsce (20 pkt) SOPATA MICHAŁ STO ZAKOPANE ur.2004
39 miejsce (20 pkt) SROKA ARTUR RDZAWKA ur.2007
39 miejsce (20 pkt) SROKA FABIAN RDZAWKA ur.2009
39 miejsce (20 pkt) STACHOŃ ALAN ZAKOPANE ur.2013
39 miejsce (20 pkt) STACHOŃ-WAWRZKÓW PIOTR ur.2003
39 miejsce (20 pkt) STANKIEWICZ SZYMON ZAKOPANE ur.2009
39 miejsce (20 pkt) STANKIEWICZ WOJTEK JR. ZAKOPANE ur.2007
39 miejsce (20 pkt) STAŃCO ZIEMOWIT ur.2010
39 miejsce (20 pkt) STĘPIŃSKI MATEUSZ ZAKOPANE ur.2008
39 miejsce (20 pkt) STOPKA DAWID ur.2010
39 miejsce (20 pkt) STRAMA MACIEJ ur.2009
39 miejsce (20 pkt) SUCHOWIAN FRANCISZEK ZAKOPANE ur.2007
39 miejsce (20 pkt) SZYSZKA PAWEŁ ur.2006
39 miejsce (20 pkt) ŚLIMAK MARCIN ur.2003
39 miejsce (20 pkt) ŚLIWIŃSKI GRZEGORZ ur.2010
39 miejsce (20 pkt) URBAN MATEUSZ KNSP ur.2007
39 miejsce (20 pkt) ZWIJACZ ZDZISŁAW ur.2006
98 miejsce (19 pkt) RYCKKH PATRYK ur.2008
99 miejsce (14 pkt) WEJCKI KAMIL UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2004
100 miejsce (13 pkt) SITARZ JAN SMS ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) ANDRZEJAK DAMIAN SP3 ZAKOPANE ur.2005
101 miejsce (10 pkt) BOBAK PAWEŁ SP3 ZAKOPANE ur.2005
101 miejsce (10 pkt) BOCHNAK MATEUSZ UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2005
101 miejsce (10 pkt) BODZIONY MAKSYMILIAN SP3 ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) BODZIONY NIKODEM SP3 ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) BRUZDA ADRIAN SP4 ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) BRZÓSKA ADAM ZAKOPANE ur.2006
101 miejsce (10 pkt) CELEJ MACIEJ UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2004
101 miejsce (10 pkt) CHOWANIEC ANDRZEJ SMS ZAKOPANE ur.2005
101 miejsce (10 pkt) CUDZICH JAN SP4 ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) CYBULSKI FILIP SPMS ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) CZERNIK MATEUSZ SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2003
101 miejsce (10 pkt) GALICA GRZEGORZ SMS ZAKOPANE ur.2007
101 miejsce (10 pkt) GAŁ JAN SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2008
101 miejsce (10 pkt) GĄSIENICA JANUSZ SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2006
101 miejsce (10 pkt) JELONEK KAMIL SMS ZAKOPANE ur.2007
101 miejsce (10 pkt) KACICZAK BARTŁOMIEJ SMS ZAKOPANE ur.2006
101 miejsce (10 pkt) KLIMEK MATEUSZ SP3 ZAKOPANE ur.2007
101 miejsce (10 pkt) KNESZ KAMIL SPMS ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) KOWNACKI IGOR WIELISZEW HERON TEAM ur.2007
101 miejsce (10 pkt) KUCHARSKI PATRYK SP3 ZAKOPANE ur.2008
101 miejsce (10 pkt) KWARCIAK MACIEJ SPMS ZAKOPANE ur.2005
101 miejsce (10 pkt) LICHOTA JĘDRZEJ ZAKOPANE ur.2013
101 miejsce (10 pkt) LIPOWY KAMIL SP4 ZAKOPANE ur.2006
101 miejsce (10 pkt) ŁOJAS DANIEL SPMS ZAKOPANE ur.2005
101 miejsce (10 pkt) ŁUKASZCZYK ŁUKASZ SMS ZAKOPANE ur.2008
101 miejsce (10 pkt) MACLELVIE NATANIEL SP3 ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) MALICKI KACPER GMS ZAKOPANE ur.2003
101 miejsce (10 pkt) MARCISZ MATEUSZ UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2006
101 miejsce (10 pkt) MARDUŁA TOMASZ SP4 ZAKOPANE ur.2004
101 miejsce (10 pkt) MĄKA MATEUSZ SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2006
101 miejsce (10 pkt) MICHALIK ANDRZEJ UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2009
101 miejsce (10 pkt) MICHALIK MATEUSZ UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2003
101 miejsce (10 pkt) NATYCH JAN UKS "REGLE" KOŚCIELISKO ur.2006
101 miejsce (10 pkt) OBTUŁOWICZ MICHAŁ SMS ZAKOPANE ur.2008
101 miejsce (10 pkt) ORAWIEC KACPER SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2007
101 miejsce (10 pkt) PĘKSA KACPER SP4 ZAKOPANE ur.2005
101 miejsce (10 pkt) RABIAŃSKI DAMIAN ZSP "BETLEJEM" ur.2003
101 miejsce (10 pkt) RZADKOSZ MICHAŁ SP GLICZARÓW GÓRNY ur.2005
101 miejsce (10 pkt) SAGUŁA KACPER SMS ZAKOPANE ur.2007